Dochter van het Derde Rijk

    Print-on-demand (POD)


Tekst achterflap

'Dochter van het Derde Rijk' van Melanie Dobson begint vlak voor de Tweede Wereldoorlog, wanneer het meisje Lilly wordt ontvoerd. Archeologe Hanna Tillich wordt gedwongen om Lilly te adopteren, met een SS-officier te trouwen en in een museum in Neurenberg te gaan werken. Deze gebeurtenissen zetten haar leven op zijn kop en zorgen ervoor dat ze haar vraagtekens begint te zetten bij het naziregime. Maar vraagtekens zijn gevaarlijk.

Tachtig jaar later helpt Lilly onderzoeker Ember Ellis met haar onderzoek naar de holocaust. Ember helpt op haar beurt Lilly om haar gefragmenteerde herinneringen aan die tijd een plek te geven. Ondertussen moet Ember de confrontatie aangaan met haar eigen verleden, inclusief één persoon die haar het liefst voor altijd het zwijgen zou opleggen...

'Dochter van het Derde Rijk' is een spannende dual time oorlogsroman, perfect voor lezers van Diny Costeloe en Jenna Blum.

Korte beschrijving/Annotatie

Een spannende Tweede Wereldoorlog-roman waarin liefde en loyaliteit de hoofdrol spelen.

Details

    EAN :9789029730914
    Auteur: 
    Uitgever :VBK Media
    Vertaler : Patricia Pos
    Publicatiedatum :  11-05-2021
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :140 mm
    Breedte :215 mm
    Dikte :32 mm
    Gewicht :464 gr
    Voorraad :Print-on-demand (POD)
    Aantal bladzijden :416